НОВОСТИ ДНЯ: Вакцинація вчителів: Шмигаль нагадав, що у «червоній» зоні потрібно буде 100%  «Жовта» зона: усі заклади профтехосвіти та 79% шкіл Київщини працюють офлайн  В Украину идет потепление - на выходных прогнозируют до + 23°  Київ і вісім областей – у «помаранчевій» зоні карантину  "Бабье лето" до +23 градусов: синоптики рассказали, когда в Украину зайдет потепление  Хорватія не каратиме своїх генералів, яких Боснія звинувачує у воєнних злочинах  Четверта COVID-хвиля в Україні спаде наприкінці року - вченівсе новости дня
Жизнь и Стиль
Личные финансы
29.06.2021 864

Перерахунок субсидій триває повним ходом. Кому потрібно надати додаткові документи

Оновлені правила видачі субсидій встановлюють, що більшості українців проведуть автоматичний перерахунок. Йдеться про 2,5 млн домогосподарств, тобто 85% одержувачів допомоги з оплати комуналки. Решті 15% доведеться звернутися в місцеві центри соцзахисту і надати документи особисто. Перелік таких документів визначається окремо в кожному випадку.

60d5acb73ca93_29.06.21

"Кому потрібно звернутися з додатковими документами? Це ті, хто орендують житло. Внутрішньо переміщені особи. Домогосподарства, яким субсидія призначалася без окремих членів сім'ї. Тобто там, де декларувалося, що особа зареєстрована, але чомусь не проживає. Якщо говорити про кількість, то це приблизно 15% від загальної чисельності одержувачів субсидій", – пояснив чиновник у новинах “Сьогодні” на каналі “Україна”.

До речі, строк подачі заяв подовжено до 1 жовтня. Однак субсидію однаково призначать з травня цього року "заднім числом", а потім вже автоматично перепризначать всім одержувачам на опалювальний сезон.

Подати документи можна онлайн або в місцевих відділеннях органів соцзахисту.

Оценка материала:

5.00 / 1
Перерахунок субсидій триває повним ходом. Кому потрібно надати додаткові документи 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Личные финансы
29.06.2021 864
Еще материалы раздела «Личные финансы»