НОВОСТИ ДНЯ: Синоптик оценил вероятность засухи и стихийных бедствий в Украине  Об’єднані зусилля – 2021: українські морпіхи відпрацювали висадку на узбережжя  Пілот цивільної місії зняла Землю через ілюмінатор Crew Dragon  Потепление будет постепенным и с дождями: какая погода ждет Украину на выходных  У Києві створять 39 зелених просторів – список адрес  Путін говорить про один народ з українцями через неповноцінність російської імперії - Дробович  Потепление и дожди: прогноз погоды в Украине последние выходные сентябрявсе новости дня
03.07.2021 546

У транспорті Києва більше не буде кондукторів і паперових квитків

Після того, як з 2 липня в Києві звільнили кондукторів у громадському транспорті, у яких можна було придбати квиток, влада також вирішила вилучити з обігу і паперові квитки.

Про це повідомили в прес-службі КМДА.

У Київпастрансі оголосили про повний перехід на електронну оплату проїзду з 14 липня. У підприємстві нагадали, що першим на електронний квиток перейшов міський фунікулер з 14 вересня 2020 року. Згодом оборот паперових квитків припинився на Троєщинської лінії швидкісного трамвая і в міській електричці.

"З 1 грудня повністю на електронний квиток перейшов швидкісний трамвай на Борщагівці. Наступним етапом стала відмова від паперових разових талонів в міських автобусах, тролейбусах і трамваях. Цей етап почався з 1 липня, паперові квитки остаточно вийдуть з обігу 14 липня", - повідомляє КМДА.

Крім того, в КМДА попереджають про посилення контролю за оплатою проїзду. Штраф за неоплачений проїзд становить зараз 160 гривень.

Оценка материала:

5.00 / 1
У транспорті Києва більше не буде кондукторів і паперових квитків 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
03.07.2021 546
Еще материалы раздела « Рынки и компании»