НОВОСТИ ДНЯ: Київ і вісім областей – у «помаранчевій» зоні карантину  "Бабье лето" до +23 градусов: синоптики рассказали, когда в Украину зайдет потепление  Хорватія не каратиме своїх генералів, яких Боснія звинувачує у воєнних злочинах  Четверта COVID-хвиля в Україні спаде наприкінці року - вчені  Майже 75% українців вважають, що ініціювати відновлення миру має Президент  Придет потепление, а дожди прекратятся: погода на выходные  Центр стратегічних комунікацій: Підтримка ОПЗЖ кремлівської партії буде використана пропагандою РФвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Личные финансы
06.07.2021 1081

Що означають слова «форте», «макс», «актив» на упаковках ліків? – розповіли в «Головній темі»

«Форте», «макс», «актив», «турбо» - ви часто бачите ці слова, купуючи таблетки і, певно, помітили, що такі зазвичай дорожчі. В «Головній темі» з ведучою Оленою Кот на каналі «Україна» розповіли, чи варто переплачувати за унікальні властивості пігулок з цими позначками чи це просто маркетинговий хід.

60e2db0ccf7f2_06.07.21

Досвідчена терапевтка Олена Єгорова запевняє, ці позначки і справді вказують, що препарат діє дещо інакше.

Наприклад, «актив» і «турбо» говорять нам про те, що там є активна діюча речовина і вона дуже швидко до нашого організму потрапляє.

Написи «форте» та «макс» вказують на посилений ефект.

«Це значить, що дуже велика концентрація діючої речовини. Ми можемо випити кілька таблеток звичайної, або форте одну», - зазначила лікарка.

Приписка «плюс» свідчить про комбінацію двох препаратів.

«Тут є не одна діюча речовина. Обидва компоненти, ніби посилюють одне одного», - розповіла Олена Єгорова.

А «Лонг» пишуть на ліках подовженої дії. За словами експертки, ця форма може використовуватись лише один раз на добу замість 3-4 прийомів одного.

Тож, ці позначки - не просто рекламні приписи на упаковках, а реально ознака, що такий препарат дієвіший. Тому і ціна вища.

Оценка материала:

5.00 / 1
Що означають слова «форте», «макс», «актив» на упаковках ліків? – розповіли в «Головній темі» 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Личные финансы
06.07.2021 1081
Еще материалы раздела «Личные финансы»