НОВОСТИ ДНЯ: Найбільша катастрофа в Європі: навіщо Путін віддав наказ підірвати Каховську ГЕС і чому світ злякався  Рибалка шокував упійманим "сомом-монстром" довжиною майже три метри  Прем’єр Латвії подякував Путіну за “добру роботу” для Європи  Шведські фрикадельки: рецепт знаменитої страви  США ремонтують кораблі інопланетян – експрацівник американської розвідки  Росія може підірвати інші українські ГЕС: полковник СБУ назвав цинічну мету ворога  Більшість американців схвалюють збільшення військової та фінансової допомоги Українівсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
15.07.2021 553

ВООЗ оголосила про початок третьої хвилі коронавірусу

Глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що штам Дельта COVID-19 зафіксовано вже мінімум в 111 країнах. Світ знаходиться на ранній стадії нової хвилі пандемії.

Про це повідомляє ЛІГА.net.

Виступаючи на засіданні надзвичайного комітету міжнародних медико-санітарних правил, глава ВООЗ заявив, що вірус продовжує еволюціонувати, і це призводить до більш трансмісивних варіантів.

Він зазначив, що з ростом темпу вакцинації в Європі і Північній Америці спостерігалося стійке зменшення випадків захворюваності і смертності від COVID-19.

«На жаль, зараз ці тенденції змінилися, і ми знаходимося на початковій стадії третьої хвилі», - сказав він.

За словами Гебреісуса, дельта-штам підтверджений в більш ніж 111 країнах, і ВООЗ очікує, що незабаром він стане домінуючим і буде циркулювати по всьому світу, якщо він ще цього не зробив.

На тлі цього глава ВООЗ закликав до масової вакцинації як мінімум 10% населення кожної країни до вересня, як мінімум 40% - до кінця 2021-го, як мінімум 70% - до середини наступного року.

Оценка материала:

5.00 / 1
ВООЗ оголосила про початок третьої хвилі коронавірусу 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
15.07.2021 553
Еще материалы раздела «Суспільство»