<
НОВИНИ ДНЯ: Стало відомо, коли в Україні розпочнеться і закінчиться навчання у школах  Мільйони українці мають сплатити податки за своє житло: як розрахувати суму  Весь 2025 рік буде дуже важким: Time про план України у разі перемоги Трампа  Погода здивує різноманітністю. Синоптик дала прогноз на 25 липня в Україні  Українці відповіли, які мирні домовленості можуть підтримати  Аграрний експорт дав Україні дві третини валютної виручки: рейтинг країн-імпортерів  До України прийде похолодання та дощі: прогноз погоди на четверг, 25 липнявсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
15.07.2021 650

ВООЗ оголосила про початок третьої хвилі коронавірусу

Глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що штам Дельта COVID-19 зафіксовано вже мінімум в 111 країнах. Світ знаходиться на ранній стадії нової хвилі пандемії.

Про це повідомляє ЛІГА.net.

Виступаючи на засіданні надзвичайного комітету міжнародних медико-санітарних правил, глава ВООЗ заявив, що вірус продовжує еволюціонувати, і це призводить до більш трансмісивних варіантів.

Він зазначив, що з ростом темпу вакцинації в Європі і Північній Америці спостерігалося стійке зменшення випадків захворюваності і смертності від COVID-19.

«На жаль, зараз ці тенденції змінилися, і ми знаходимося на початковій стадії третьої хвилі», - сказав він.

За словами Гебреісуса, дельта-штам підтверджений в більш ніж 111 країнах, і ВООЗ очікує, що незабаром він стане домінуючим і буде циркулювати по всьому світу, якщо він ще цього не зробив.

На тлі цього глава ВООЗ закликав до масової вакцинації як мінімум 10% населення кожної країни до вересня, як мінімум 40% - до кінця 2021-го, як мінімум 70% - до середини наступного року.

Оценка материала:

5.00 / 1
ВООЗ оголосила про початок третьої хвилі коронавірусу 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
15.07.2021 650
Еще материалы раздела «Суспільство»