НОВОСТИ ДНЯ: Похолодание в Украине усилится: ожидается до +6 днем  Повернення до школи: традиційну форму навчання обирають дві третини учнів в Україні  Смертність в Україні впала нижче рівня 2020 року  Росія почала масштабні навчання у Чорному морі - з авіацією та ПВО  В Україні продовжили карантин до 31 Грудня  На Марсе были обнаружены тысячи древних сверхизвержений   Мрачно и облачно. Какая погода ждет Украину в ближайшие несколько недельвсе новости дня
Политика
Мир
19.07.2021 829

Тихановська назвала теми переговорів з владою США

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська в ході свого візиту в США, який розпочався напередодні, планує обговорити низку питань, що стосуються, зокрема, допомоги білорусам в отриманні американських віз.

Про це в ніч на понеділок, 19 липня, повідомило агентство ТАСС.

За словами Тихановської, в Штатах вона має намір провести переговори з главою Білого дому Джо Байденом і держсекретарем Ентоні Блінкеном, проте поки підтвердити зустрічі з ними не може. Також в планах опозиціонерки зустрічі з главою Агентства США з міжнародного розвитку Самантою Пауер і американськими законодавцями.

Тим часом у неділю Тихановська у Вашингтоні провела зустріч з представниками білоруської діаспори, в ході якої пообіцяла підняти на переговорах з керівництвом США питання можливості спрощення процесу видачі білорусам віз до США.

Також вона повідомила, що буде говорити з американкою стороною "про допомогу робітникам і лікарям, про програми реабілітації для тих, хто зазнав репресій, про можливості роботи для журналістів. <...> Про необхідність міжнародного розслідування і справедливого судового процесу щодо тих, хто скоїв злочини проти білорусів. Про санкції щодо тих, хто знищує Білорусь. І <...> про майбутнє: нова Білорусь, у якій немає ворогів, а тільки союзники".

Оценка материала:

5.00 / 1
Тихановська назвала теми переговорів з владою США 5.00 5 1
Политика / Мир
19.07.2021 829
Еще материалы раздела «Мир»