НОВОСТИ ДНЯ: В оточенні Путіна знайшовся той сміливець, який врізав йому "правду-матку": інформацію підтверджує розвідка США  Чумацький Шлях може бути «тоншим», ніж думали раніше – дослідники  В Україні заборонили вмикати музику у громадському транспорті: що загрожує порушникам  Останні доступні резерви Росії: через обвал юаня країна втратила $10 млрд  Розколота крижана кора: зонд NASA показав поверхню супутника Юпітера  Путін лише за 2 тижні припустився одразу 5 смертоносних помилок – Піонтковський  До Києва прийшло "бабине літо". Кліматологи розповіли, як довго воно триватимевсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
20.07.2021 381

В НАН оцінили кількість українських мігрантів

За кордоном перебуває від 3 до 5 мільйонів українських мігрантів.

Таку оцінку дала директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України Елла Лібанова під час форуму Україна 30 у вівторок, 20 липня.

"Як мінімум, 3 млн, як максимум - 5 млн осіб", - сказала вона.

Серед причин міграції вона назвала не тільки фінансове питання, а й нерівність між країнами і регіонами.

"Я не згодна з тим, що більшість наших людей їдуть через низьку зарплату, вони так кажуть. Але коли починаєш проводити з ними глибинне інтерв'ю, то розумієш, що люди їдуть, бо вони не бачать не просто своєї долі в цій країні, вони не бачать майбутнього України. Вони не бачать, що Україна буде такою країною, як Польща чи Чехія", - пояснила вона.

Оценка материала:

5.00 / 1
В НАН оцінили кількість українських мігрантів 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
20.07.2021 381
Еще материалы раздела «Суспільство»