НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Політика
Світ
20.07.2021 502

Лукашенко розпорядився скоротити посольства в країнах ЄС

Олександр Лукашенко розпорядився скоротити кількість дипломатів у країнах Європи. На його думку, одного посла з помічником у двокімнатній квартирі буде достатньо, враховуючи стан відносин між Білоруссю і ЄС.

Про це у вівторок, 20 квітня, повідомила прес-служба Лукашенка.

Він заявив, що потрібно переглянути роботу диппредставництв у Європі.

"Слухайте, ну навіщо нам там тримати купу дипломатів, якщо ми взагалі з ними не торгуємо, а політичні відносини, дипломатія, вона не просто відсутня, вона на шкоду державі", - сказав Лукашенко в час наради з питань зовнішньої політики.

"Якщо там треба один посол і помічник, ну залиште їх, зніміть їм двокімнатну квартиру і нехай працюють. Піде - додамо. Треба просто з точки зору життя і практики до цього підійти. Чого ми щоки надуваємо і намагаємося роздувати ці дипломатичні представництва", - сказав Лукашенко.

Він також доручив проаналізувати кадровий склад білоруської дипломатичної служби, оскільки, за його словами, багато дипломатів вирішили перечекати "негоду" в тиші затишних кабінетів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Лукашенко розпорядився скоротити посольства в країнах ЄС 5.00 5 1
Політика / Світ
20.07.2021 502
Еще материалы раздела «Світ»