НОВОСТИ ДНЯ: Палата представників Конгресу США схвалила проєкт оборонного бюджету-2022 з допомогою для України  Вчені вперше синтезували крохмаль із вуглекислого газу   Британії створили батарею, здатну заряджатися за 90 секунд  Синоптик пообещала украинцам второе "бабье" лето: когда его ждать  Під час цієї хвилі коронавірусу ускладнення починаються з 4-5 дня – експертка  Палата представників США затвердила $1 мільярд на «Залізний купол» для Ізраїлю  Таран розповів у Раді про будівництво житла для військовихвсе новости дня
Политика
Европа
27.07.2021 203

ЄС досяг важливої ​​мети з COVID-вакцинації - глава Єврокомісії

Влада Євросоюзу досягла своєї мети - вакцинувати від коронавірусу COVID-19 70% дорослого населення хоча б однією дозою до кінця липня.

Про це заявила глава Єврокомісії (ЄК) Урсула фон дер Ляєн у вівторок, 27 липня.

"ЄС дотримався своєї обіцянки, він виконав її. Наша мета полягала в тому, щоб захистити 70% дорослого населення в Євросоюзі принаймні однією дозою вакцини в липні. Сьогодні ми досягли цієї мети", - сказала вона.

Більш того, за її словами, 57% дорослого населення Євросоюзу пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу.

"Ці цифри зараховують Європу в число світових лідерів. Успішно було надолужено втрачене, але нам треба не припиняти докладати зусиль", - фон дер Ляєн.

Глава Єврокомісії наголосила, що "Дельта-штам дуже небезпечний".

"Тому я закликаю всіх, хто має можливість, пройти вакцинацію. Для власного здоров'я та для захисту інших. ЄС і далі надаватиме достатні обсяги вакцини", - резюмувала вона.

Оценка материала:

5.00 / 1
ЄС досяг важливої ​​мети з COVID-вакцинації - глава Єврокомісії 5.00 5 1
Политика / Европа
27.07.2021 203
Еще материалы раздела «Европа»