НОВОСТИ ДНЯ: Україна може підписати угоду про «відкрите небо» з ЄС на саміті у жовтні  Поліція назвала три версії обстрілу авто Шефіра  Кисельов назвав три умови відходу Путіна від президентства  NАSА выбрало место посадки для миссии лунохода  Рада визнала вибори в Держдуму РФ нелегітимними  Украину накроет сплошными дождями, местами - со снегом: где будет хуже всего  Вийшла п’ята серія історичного проєкту «10 Днів Незалежності України»все новости дня
Жизнь и Стиль
Личные финансы
28.07.2021 224

Штам Дельта домінуватиме в Україні вже восени – епідеміолог

Лікар-епідеміолог Людмила Мухарська прогнозує спалах коронавірусу в Україні восени. "Дельта"-вірус, скоріше від усього, буде домінувати в країні.

Про це вона повідомила в коментарі РБК-Україна.

За її словами, якщо в певних країнах, в тому числі в Україні, люди не захищені, бо не перехворіли і не вакциновані, то є ніша, куди вірус буде поширюватись.

"Спалах коронавірусу, я думаю, буде на початку осені. В принципі, скоріш за все, буде превалювати варіант вірусу "Дельта". Бо він вже є в Україні. Бо він в багатьох країнах світу. Однієї з властивостей цього штаму є те, що він швидко поширюється", - заявила вона.

Оценка материала:

5.00 / 1
Штам Дельта домінуватиме в Україні вже восени – епідеміолог 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Личные финансы
28.07.2021 224
Еще материалы раздела «Личные финансы»