НОВОСТИ ДНЯ: В Украину идет атмосферный фронт с дождями: синоптики предупредили, когда изменится погода  В Украину идет новая волна похолодания с дождями: когда будем утепляться  Військовий експерт розповів, як НАТО допомагає Україні зміцнити обороноздатність  Як працюватимуть школи та виші з 20 вересня – роз'яснення Міносвіти  З понеділка арктична маса захопить майже всю територію України  Бюджет-2022 в цифрах. На що підуть гроші  В Україні захворюваність на COVID-19 зросте за тиждень – прогноз НАНУвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
29.07.2021 333

В Україні планують ввести QR-коди вакцинації

МОЗ планує ввести в Україні QR-коди про вакцинацію від коронавірусу за аналогією з іншими країнами.

Про це розповів головний санлікар Ігор Кузін в інтерв'ю УП, яке опублікували в четвер, 29 липня.

"Ми розуміємо і бачимо на прикладі інших країн, що вакциновані отримують додаткові переваги або спрощений доступ до певних послуг, сервісів або, наприклад, відвідування публічних заходів. Основна ідея, яка використовувалася в інших державах і яку, швидше за все, буде використовувати Україна - це максимальне використання внутрішнього цифрового сертифіката. Він повинен стати умовним пропуском", - говорить санлікар.

Він відзначив, що поки внутрішні сертифікати тільки тестуються, тож невідомо, "як це працюватиме на тому чи іншому рівні епідбезпеки". "Ми будемо це обмірковувати вже після завершення тестування. Це буде QR-код, який показуватиме, що людина вакцинована, або перехворіла, або має негативний ПЛР- чи антиген-тест", - пояснив Кузін.

Він визнав, що в цьому питанні треба буде "зберегти баланс між правами людини", тим більше, що певна частина українців не може отримати вакцину через медичні протипоказання.

Також санлікар повідомив, що поки не стоїть питання про скасування маскового режиму навіть для вакцинованих.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні планують ввести QR-коди вакцинації 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
29.07.2021 333
Еще материалы раздела «Общество»