НОВОСТИ ДНЯ: Загадочные радиосигналы далеких звезд указывают на присутствие скрытых планет   Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Физики говорят, что Вселенная, возможно, существовала вечно   Hubble знайшов дивні сліди водяної пари на супутнику Юпітера  В Украине потеплеет до +20: синоптики назвали сроки  У Мінветеранів пояснили, чим займатиметься уповноважена з прав захисників і захисниць України  Одне з військових командувань США очолила жінкавсе новости дня
18.08.2021 236

Як в Україні будуть формувати тарифи на тепло у новому опалювальному сезоні

При формуванні тарифів на тепло для населення повинна бути врахована фіксована ціна природного газу, а саме 7 420 грн/тис. м куб.

Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов заявив про це під час наради з головами міськрад і облдержадміністрацій з підготовки до опалювального сезону, повідомляє ZN.ua.

Зараз в кожному регіоні за участю представників теплокомуненерго і глав міст працюють над технічною підготовкою початку опалювального сезону.

У міністерстві нагадали, що повноваження по формуванню тарифів на тепло в новому опалювальному сезоні були передані органам місцевого самоврядування.

Облдержадміністрації повинні сформувати та провести енергетичні штаби за участю представників теплокомуненерго і глав міст на яких розглядається два основних питання:

технічна підготовка до запуску опалювального сезону;

укладання довгострокових контрактів з НАК "Нафтогаз України".

Міністр розвитку громад і територій своєю чергою підкреслив, що при формуванні тарифів на тепло для населення повинна бути врахована фіксована ціна природного газу - 7 420 грн/тис.м.куб.

Оценка материала:

5.00 / 1
Як в Україні будуть формувати тарифи на тепло у новому опалювальному сезоні 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
18.08.2021 236
Еще материалы раздела «Рынки и компании»