НОВИНИ ДНЯ: РФ втрачає вплив на Південному Кавказі через "маршрут Трампа", - СЗР  Всесвіт запускає потужний фінансовий потік: ці 5 знаків зодіаку можуть заробити багато грошей у 2026 році  У Путіна зробили заяву про новий раунд переговорів у Абу-Дабі  Позиція Москви щодо війни залишається незмінною: ISW проаналізував останні заяви росіян  Лідер Ірану переїхав до бункера в Тегерані через побоювання удару США, - ЗМІ  Спецпредставник Трампа прокоментував переговори щодо війни в Україні  Ковзанка на дорогах і крижаний дощ: синоптик дав тривожний прогнозвсі новини дня
Політика
Європа
06.09.2021 740

На ЛГБТ-ході в Литві поліція затримала 18 противників акції

У литовському Каунасі - другому завбільшки місті країни - поліція затримала 18 осіб, які намагалися перешкодити ЛГБТ-ході.

Про це повідомляє Delfi, передає Укрінформ.

У суботу вперше в історії Каунаса відбулася хода представників сексуальних меншин Kaunas Pride. Організатори заходу заявили, що це не свято, а мирний протест, спрямований на привернення уваги до проблем ЛГБТ-спільноти.

Як зазначається, акція викликала опір громадськості, міська влада Каунаса також виступила проти ходи. Тож поліція вдалася до посиленої охорони учасників прайду.

Після завершення заходу стало відомо про низку інцидентів, указує видання. За попередніми даними, група молодиків напала на кількох учасників ходи.

Як повідомляється, одного хлопця закидали яйцями, а іншому в капюшон кинули феєрверк. Щонайменше двом людям знадобилася медична допомога.

Загалом до відділків поліції були доставлені 18 осіб.

Оценка материала:

5.00 / 1
На ЛГБТ-ході в Литві поліція затримала 18 противників акції 5.00 5 1
Політика / Європа
06.09.2021 740
Еще материалы раздела «Європа»