НОВОСТИ ДНЯ: Учасникам АТО та ООС нададуть пільги на паркування у столиці  Участники учений Rapid Trident отработали бой в городе  Погода на выходные: в Украину придет потепление  Вакцинація вчителів: Шмигаль нагадав, що у «червоній» зоні потрібно буде 100%  «Жовта» зона: усі заклади профтехосвіти та 79% шкіл Київщини працюють офлайн  В Украину идет потепление - на выходных прогнозируют до + 23°  Київ і вісім областей – у «помаранчевій» зоні карантинувсе новости дня
Политика
Россия
14.09.2021 421

Путін та Лукашенко погодили всі 28 програм для об’єднання Білорусі з Росією

Спільний ринок газу, єдиний оборонний простір, а в майбутньому спільний парламент і валюта – після 4 годин перемов у Москві президенти Росії та Білорусі оголосили про узгодження усіх пунктів щодо створення, так званої, Союзної держави. Йдеться про 28 програм, які потрібні для об’єднання. Крім того, домовилися зняти усі ковідні обмеження в авіасполученні.

Володимир Путін заявив, що наступного року ціна на газ для білорусів не зросте. А також, наголосив – поки що мовиться тільки про економічну інтеграцію. Про політичне об’єднання говоритимуть пізніше так само як і про єдину валюту. А поки що Москва і далі даватиме Мінську гроші – йшлося у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

«Загальний обсяг кредитів з вересня поточного року до кінця 2022 року складе десь 634 мільйони. Передбачено укладання договору про об'єднання ринків нафти, а також, договору про єдиний ринок електроенергії», – заявив президент Росії Володимир Путін.

«Що стосується єдиної валюти - питання не в тому, що Путін або Лукашенко гальмують ці процеси. Центральний банк Росії і наш Національний банк в один голос попросили нас до цього питання поки не підходити», – прокоментував Олександр Лукашенко.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Путін та Лукашенко погодили всі 28 програм для об’єднання Білорусі з Росією 5.00 5 1
Политика / Россия
14.09.2021 421
Еще материалы раздела «Россия»