НОВОСТИ ДНЯ: Участники учений Rapid Trident отработали бой в городе  Погода на выходные: в Украину придет потепление  Вакцинація вчителів: Шмигаль нагадав, що у «червоній» зоні потрібно буде 100%  «Жовта» зона: усі заклади профтехосвіти та 79% шкіл Київщини працюють офлайн  В Украину идет потепление - на выходных прогнозируют до + 23°  Київ і вісім областей – у «помаранчевій» зоні карантину  "Бабье лето" до +23 градусов: синоптики рассказали, когда в Украину зайдет потеплениевсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
14.09.2021 199

Байден зобов’язав держслужбовців вакцинуватися від коронавірусу

Обов’язкову вакцинацію держслужбовців і збільшення штрафів за те, що без масок у транспорті – затвердив президент США Джо Байден.

Співробітники усіх федеральних відомств та їхні підрядники мають бути імунізовані. Так само, як і співробітники компаній, де працюють понад 100 людей. Їм вакцинацію можна замінити щотижневим тестуванням. Від 10 вересня тих, хто нехтує масками у транспорті штрафують від 500 до 1000 доларів, а за повторне порушення - до 3000 доларів.

Байден також закликав громадян активніше щеплюватися. Не вакциновані ще 80 мільйонів американців, тобто чверть країни – повідомили у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

«Моє звернення до невакцинованих американців таке: чого ще ви чекаєте? Що ще хочете побачити? Ми зробили вакцинацію безкоштовною, безпечною та зручною. Всі препарати схвалені урядом. Більше двохсот мільйонів американців мають принаймні одну дозу. Ми терпляче чекали, але нам терпець урвався. Ваша відмова коштує всім нам дуже дорого», – заявив президент США Джо Байден.

 

Оценка материала:

3.00 / 2
Байден зобов’язав держслужбовців вакцинуватися від коронавірусу 3.00 5 2
Жизнь и Стиль / Общество
14.09.2021 199
Еще материалы раздела «Общество»