НОВОСТИ ДНЯ: Рівень захворюваності на COVID-19 перевищений у Києві та 21 області  Украине прогнозируют «циклоническую элегию» и резкое похолодание  Данілов заявив, що російська паспортизація на сході України сповільнилась  Польща відповіла Росії на «визвольний похід» 17 вересня 1939 року  Радбез підтримав рішення про збільшення оборонного бюджету України до 5,95% від ВВП  У Денісової заявляють, що заборгованість із обов'язкових виплат військовим - понад 1,4 мільярда  Президент присвоїв звання Героя України паралімпійцю Максиму Крипакувсе новости дня
Политика
Украина
15.09.2021 470

Кабмін схвалив стратегію інформаційної безпеки України

Кабінет міністрів схвалив стратегію інформаційної безпеки України. Вона спрямована на протидію Росії в інформаційному просторі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на матеріали до сьогоднішнього засідання уряду.

Схвалений документ включає заходи протидії дезінформації та маніпуляції з боку Російської Федерації, а також передбачає боротьбу з низьким рівнем медіаграмотності українців.

Стратегія розрахована до 2025 року, за цей час має бути сформований і захищений інформаційний простір, боротьба з незаконним контентом, інформаційна реінтеграції громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях України.

Далі стратегію інформаційної безпеки має схвалити РНБО.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кабмін схвалив стратегію інформаційної безпеки України 5.00 5 1
Политика / Украина
15.09.2021 470
Еще материалы раздела «Украина»