Жизнь и Стиль
Общество
17.09.2021 155

У проєкті бюджету-2022 видатки на субсидії збільшили на 3,2 мільярда

У проєкті бюджету України на 2022 рік передбачено виділити 38,4 мільярда гривень на житлові субсидії, що на 3,2 млрд грн більше цьогорічних показників.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба Міністерства соціальної політики у Фейсбуці.

«У законопроекті «Про Державний бюджет України на 2022 рік» передбачено збільшення видатків на надання пільг і житлових субсидій, порівняно з показниками цього року, на 3,2 млрд гривень. Загальна сума, яку передбачається спрямувати на житлові субсидії, становить 38,4 млрд гривень», - ідеться в повідомленні.

У Мінсоцполітики звертають увагу, що під час планування видатків на фінансування субсидій важливими факторами є кількість одержувачів цього виду соціальної підтримки та розміри нарахованих субсидій, а на ці показники, своєю чергою, впливають рівень доходів населення та встановлені тарифи на житлово-комунальні послуги.

Тому, наголошують у відомстві, важливим пріоритетом політики уряду в наступному році є прискорене зростання заробітних плат та інших доходів, особливо соціально вразливих категорій, та збереження діючого рівня тарифів на енергоносії, зокрема теплову енергію.

«Наразі всі житлові субсидії за серпень поточного року профінансовані ще 1 вересня для проведення виплат одержувачам через установи банків та пошту. На ці видатки спрямовано майже 1 мільярд гривень», - інформують у Мінсоцполітики.

Також зазначається, що зобов’язання Кабміну щодо вчасного фінансування нарахованих житлових субсидій, особливо під час опалювального сезону, будуть виконані вчасно та в повному обсязі.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів на засіданні 15 вересня затвердив законопроєкт про Державний бюджет України на 2022 рік та подав його до парламенту.

15 вересня у Верховній Раді зареєстровали законопроєкт «Про Державний бюджет України на 2022 рік» (№6000).

Оценка материала:

5.00 / 1
У проєкті бюджету-2022 видатки на субсидії збільшили на 3,2 мільярда 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
17.09.2021 155
Еще материалы раздела «Общество»