НОВОСТИ ДНЯ: Вперше за 20 років збільшилася кількість людей, які живуть за межею бідності - ООН  У Туреччині випробували ручний гранатомет, який стріляє різними боєприпасами  Время жизни нейтрона измерили при помощи холодной ванны   NASA отправило зонд Люси на изучение троянских астероидов  В Украину идет похолодание с морозами: синоптики рассказали о погоде в регионах  В Україні виросте один з головних податків  Смертність в Україні перевищує минулорічний рівень більш ніж на 15%все новости дня
17.09.2021 488

Бюджет для лохів. Де, насправді, крадуть найбільше

Вадим Денисенко, нардеп минулого скликання: Коли ми говоримо про те, чому у нас нічого не виходить і, найближчим часом нічого не вийде, ми маємо знати всього дві цифри з бюджету.

1. Бюджет складає 1 трильйон 277 мільярдів

2. Обслуговування боргу – 574 млрд грн (частина грошей буде взята із нових боргів, взятих в 2022 році).

Ми можемо тисячу разів говорити переможні реляції, але в бюджеті немає нічого, що створює нові бізнеси і нові гроші в майбутньому. Вся логіка бюджету – день простояти і ніч протриматися.

Ви спитаєте, чого там немає (соціалку я не беру)?

Там немає грошей на відновлення роботи хоча б одного НПЗ (якщо завтра Білорусь перекриває кордон, наша армія може зупинитися за 3-4 тижні (майже 70% дизеля - імпорт).

Там немає нічого про перехід на водневу енергетику, на яку ми змушені будемо перейти в наступні роки

Там немає нічого про онлайн освіту. Рекордні цифри на освітян – це про університет майбутнього Зеленського, а не про зміну системи.

Там немає нічого про науку, яка мала б стати драйвером бізнесів.

І там немає нічого для стимулювання власного виробника і локалізацію виробництва в нас.

І найголовніше: у нас ніхто не говорить про реструктуризацію боргу. Ви спитаєте чому? Відповідь дуже проста: бюджет потрібен перш за все фінансовим спекулянтам. І він пишеться перш за все ними самими і під них самих. Борги потрібні їм, бо вони роблять їх значно багатшими.

А ми, лохи, бадаємося про те, дали плюс сто мільйонів на медицину чи ні. Головні спекуляції відбуваються навколо наших боргів. А ті 10% які крадуть з доріг чи ковідного фонду – це так, на булавки. А нам розповідають, що саме там і є наша проблема. Одним словом, лохам можна втюхати все, що завгодно.

Автор: Вадим Денисенко, журналіст, бізнесмен, народний депутат України 8-го скликання

Оценка материала:

5.00 / 1
Бюджет для лохів. Де, насправді, крадуть найбільше 5.00 5 1
Колонки / Колонки / Блоги
17.09.2021 488
Еще колонки: Колонки / Блоги
 • После отставки Разумкова: Зеленский на пути вниз После отставки Разумкова: Зеленский на пути вниз

  Юрий Романенко: Отставка Разумкова является переломным этапом президентства Владимира Зеленского. На Банковой царит эйфория, поскольку видят перед собой безграничные возможности, которые открывает контроль над всеми ветвями власти. Чем это чревато?

 • Подача по бенефициарам: как это происходит и для чего вообще весь этот цирк? Подача по бенефициарам: как это происходит и для чего вообще весь этот цирк?

  Дана Яровая, предприниматель: Знаете, какое сейчас самое посещаемое место в любом из городов? Это Центр оказания административных услуг. В связи с чем, спросите вы? В связи с диджитализацией по-украински, и принятым совершенно долбанутым требованием подать данные по конечному собственнику-бенефициару. Подать лично директору.

 • «Пусть ненавидят, лишь бы боялись». Последний шанс Разумкова «Пусть ненавидят, лишь бы боялись». Последний шанс Разумкова

  Виктор Небоженко: Для того чтобы остаться на своем посту спикера Верховной Рады Разумков должен публично попросить прощения у жестокого и скандального Арахамии, куратора монобольшинства фракции «Слуг народа» и «директора парламента», за нанесенные ему морально-политические обиды и излишнюю гордыню. А также демонстративно покаяться в легкомыслии и политических ошибках перед «Партией» и лично Президентом Украины Зеленским.

 • Дмитро Разумков і Іван Багряний. До чого тут Іван Багряний, запитаєте ви? Дмитро Разумков і Іван Багряний. До чого тут Іван Багряний, запитаєте ви?

  Олесь Доній: Чи влада (партія «Слуга народу» і персонально Володимир Зеленський) можуть змістити Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради? Так, влада це може зробити. Голоси депутатів влада в разі необхідності як знаходила, так і знаходитиме. Серед депутатів майже нема самодостатніх особистостей, тому переважна більшість піддається впливу (вказівки керівництва, гроші тощо). Чи має на це право влада?

 • Вести с полей: главврач областной инфекционной больницы Николаева – о нынешнем ковиде Вести с полей: главврач областной инфекционной больницы Николаева – о нынешнем ковиде

  Светлана Федорова, главный врач: Ещё раз кратко о нынешнем ковиде. И несколько слов о самих частых вопросах. Очень кратко, т.к. написано (в том числе мною в постах) очень много. Постараюсь напомнить основные моменты, плюс то, что наблюдаем на практике сейчас.