НОВИНИ ДНЯ: Сало по-гуцульськи: стародавній рецепт ароматної закуски на зиму  Україну замете не на жарт. Які області засипле снігом найближчим часом  РФ за 10 днів втрачає стільки, як СРСР в Афганістані за 10 років – експерт  Україна може програти, якщо США скоротять допомогу, - Зеленський  У Києві прогнозують подальше ускладнення погодних умов  Чи може Путін погодитись на замороження війни: у Кремлі відповіли  США дали "зелене світло" на удари вглиб Росії ракетами Storm Shadow, - The Timesвсі новини дня
Бізнес
Технології
18.09.2021 1126

Китайський корабель із трьома космонавтами успішно повернувся на Землю

Три китайських космонавти, першими відправлені на орбіту для будівництва космічної станції, завершили свою тримісячну місію і благополучно повернулися на Землю в п'ятницю.

630_360_1631869213-231_18.09.21

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Сіньхуа.

Капсула пілотованого космічного корабля "Шеньчжоу-12", що повертається, на борту якої перебували космонавти Не Хайшен, Лю Бомін і Тан Хунбо, приземлилася на посадочний майданчик "Дунфен" в автономному районі Внутрішня Монголія (Північний Китай), повідомили у Канцелярії програми пілотованої космонавтики Китаю.

Всі троє космонавтів жили і працювали у "Тяньхе" протягом 90 днів, що є найтривалішим перебуванням китайських тайкунавтів у космосі.

Як повідомляв Укрінформ, китайський космічний корабель "Шеньчжоу-12", на борту якого знаходяться китайські тайконавти Не Хайшен, Лю Бомін і Тан Хунбо, відокремився від основного модуля космічної станції у четвер о 8:56 ранку за пекінським часом.

"Шеньчжоу-12" зістикувався на орбіті зі станцією «Тяньгун» 17 червня. Для КНР це дев'ятнадцятий політ корабля з космонавтами з початку реалізації програми пілотованих польотів у космос, а також перша пілотована місія на орбітальну станцію, яка ще будується.

Для завершення будівництва станції "Тяньгун" необхідно 11 запусків і трохи більше року.

Оценка материала:

5.00 / 1
Китайський корабель із трьома космонавтами успішно повернувся на Землю 5.00 5 1
Бізнес / Технології
18.09.2021 1126
Еще материалы раздела «Технології»