НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
20.09.2021 2614

Турецькі археологи розкопали скелет слона, який жив тисячі років тому

На півдні Туреччини знайшли скам’янілий скелет слона, який жив у цій місцевості тисячі років тому.

Про це передає Укрінформ з посиланням на Arkeolojik Haber.

«Кістки знайшов фермер, коли обробляв своє поле для посіву кукурудзи. Він звернувся до археологів», - повідомляє видання.

Науковці вважають знахідку рештками слона, який жив тут тисячі років тому. Вони виявили майже всі фрагменти скелету.

«Ми проводимо тут розкопки близько трьох тижнів. Прибули на прохання фермера, що знайшов останки, і провели дослідження. Подивившись на частини, ми виявили, що це майже повний скелет, й дуже цьому раді», - розповіли науковці.

Після завершення робіт та проведення експертизи знахідку планують виставити для огляду.

Скелет ще одного стародавнього слона, знайдений у цьому ж регіоні, вік якого 3-3,5 тисяч років, вже експонується в археологічному музеї в Кахраманмараші.

Як повідомляв Укрінформ, нещодавно археологи виявили на сході Туреччини рештки чотирьох будинків, яким 5,5 тисячі років.

Оценка материала:

5.00 / 1
Турецькі археологи розкопали скелет слона, який жив тисячі років тому 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
20.09.2021 2614
Еще материалы раздела «Общество»