НОВОСТИ ДНЯ: Народжуваність в Україні може стати найнижчою у світі: чого чекати до 2030 року  Прийде атмосферний фронт із Польщі. Синоптик дала прогноз на 30 вересня в Україні  Календар свят на жовтень 2023 року: скільки днів українці працюватимуть і відпочиватимуть  В Україні знизився рівень злочинності, але є і погана новина  Панує суцільний хаос: з'явилося нове фото знищеного штабу ЧФ Росії  Якою буде погода у жовтні: детальний прогноз від синоптика  Деякі абітурієнти можуть не складати НМТ-2024 для вступу: кого це стосуєтьсявсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
21.09.2021 826

Більшість школярів не хочуть вчитися дистанційно

В Україні 51% учнів негативно оцінюють дистанційне навчання, та 57% вважають, що рівень викладання на онлайн-уроках нижче, ніж на уроках в класах.

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Відтак, українських школярів опитали паралельно з польськими учнями. Результати опитування засвідчили, що за більшістю критеріїв для польських учнів дистанційне навчання було більш доступним, ніж для учнів українських шкіл.

Як у Польщі, так і в Україні більшість учнів негативно оцінюють дистанційне навчання – 46% серед поляків та 51% - серед українців. Більшість школярів також вважають, що рівень викладання на онлайн-уроках нижче, ніж на уроках в класах. Серед польських учнів про це зазначили – 65% респондентів, серед українських – 57%.

Також опитування показало, що одним із найбільших бар’єрів для учнів обох країн виявились незручності, пов’язані з необхідністю рано вставати й добиратись в школу – його вказали 34% польських та 36% українських школярів.

Напередодні повернення до шкільних класів учнів запитали, яку б форму навчання вони обрали, якби мали вільний вибір. Результати свідчать про те, що традиційній формі навчання надали значну перевагу учні обох країн – 60% польських і 65% українських.

Під час опитування – 22% учнів в Польщі вказали, що вони вакцинуються проти COVID-19, тоді як в Україні – таких лише 2%.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) проводив всеукраїнське опитування школярів з 15 по 27 серпня 2021 року. Методом особистих інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assisted personal interviews, CAPI) опитано 1 022 респондентів, що мешкають у 78 населених пунктах усіх областей України (окрім АР Крим) за стохастичною вибіркою, репрезентативною за квотами щодо регіону та області проживання, типу населеного пункту, статі, віку.

У Луганській та Донецькій областях опитування проводилися тільки на територіях, що контролюються Україною.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і з дизайн-ефектом 1.1) не перевищує від 0,5-2,4%.

Оценка материала:

5.00 / 1
Більшість школярів не хочуть вчитися дистанційно 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
21.09.2021 826
Еще материалы раздела «Суспільство»