НОВОСТИ ДНЯ: Загадочные радиосигналы далеких звезд указывают на присутствие скрытых планет   Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Физики говорят, что Вселенная, возможно, существовала вечно   Hubble знайшов дивні сліди водяної пари на супутнику Юпітера  В Украине потеплеет до +20: синоптики назвали сроки  У Мінветеранів пояснили, чим займатиметься уповноважена з прав захисників і захисниць України  Одне з військових командувань США очолила жінкавсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
21.09.2021 215

Ведучий мейковер-шоу «Я везу тобі красу» пояснив, чому після тренінгів саморозвитку немає результатів

Вже цієї осені стартує проєкт «Я везу тобі красу» на каналі «Україна». Ведучий мейковер-шоу Юрій Царьов розповів, чому отримані знання на тренінгах та майстер-класах іноді не працюють. Арт-коуч і топ-стиліст навів приклад, згадавши свою поїздку в Індію.

kanal_Ukraina_novyny_Ya-vezu-tobi-krasu_foto3-886x668_21.09.21

Мейковер-шоу «Я везу тобі красу» глядачки каналу «Україна» побачать вже цієї осені. Його учасниці прийшли на проєкт з’ясувати, що бажано змінити у своєму житті, щоб знайти особисте щастя.

Багато дівчат і жінок відвідують майстер-класи та тренінги. Однак не завжди відбуваються зміни в житті. Найчастіше все залишається по-старому.

За словами ведучого каналу «Україна» Юрія Царьова, у нього вже був схожий досвід. Коли йому виповнилося 40 років, він полетів у свій день народження до Індії. А через деякий час повернувся зовсім іншою людиною.

«Я на той момент відвідав багато майстер-класів, але мені нічого не допомагало. І майстер, з яким я зустрівся в Індії, сказав мені: «Три речі вимагають розміреності: прийом їжі, фізичне навантаження та отримання нових знань. Коли ти наповнюєш переповнену посудину, ти не отримаєш ніякої користі», – поділився ведучий мейковер-шоу Юрій Царьов.Дуже важливо закріпити знання за допомогою практики. Якщо тільки відвідувати всі тренінги поспіль, брати скрізь і потрошку, в цьому немає сенсу. Щоб отримати результат, важливо відводити час і на навчання, і на практику».

Дивіться новий проєкт каналу «Україна» «Я везу тобі красу» в новому осінньому сезоні.

Оценка материала:

5.00 / 1
Ведучий мейковер-шоу «Я везу тобі красу» пояснив, чому після тренінгів саморозвитку немає результатів 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
21.09.2021 215
Еще материалы раздела «Афиша»