НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
23.09.2021 421

Глава Moderna очікує завершення COVID-пандемії

Генеральний директор компанії Moderna, яка виробляє вакцину проти коронавірусу, Стефан Бансел заявив, що пандемія COVID-19 закінчиться вже наступного року.

Про це повідомляє Yahoo News.

«Якщо подивитися на розширення виробничих потужностей (зі створення вакцин проти коронавірусу – ред.) за останні шість місяців, до середини наступного року має бути достатньо доз, щоб усі на Землі могли бути щепленими», - сказав Бансел.

На його думку, через рік відсьогодні життя у світі повернеться до «нормального».

Водночас він зазначив, що ті люди, які відмовляються вакцинуватися, обов'язково перехворіють на COVID-19 й у них виробиться природний імунітет.

«Ви можете вакцинуватися та прожити спокійну зиму. Або ви цього не робите і ризикуєте захворіти і, можливо, навіть опинитися в лікарні», - додав Бансел.

Оценка материала:

5.00 / 1
Глава Moderna очікує завершення COVID-пандемії 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
23.09.2021 421
Еще материалы раздела «Общество»