Политика
Украина
24.09.2021 367

На Rapid Trident-2021 українські підрозділи перевірять за стандартами НАТО

Підрозділи ЗСУ в рамках багатонаціональних українсько-американських військових навчань Rapid Trident-2021 складатимуть іспити на відповідність стандартам НАТО.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міноборони.

“У рамках багатонаціональних українсько-американських військових навчань Rapid Trident-2021 на Львівщину прибули військовослужбовці армій держав НАТО, які проводитимуть оцінювання спроможностей українських підрозділів діяти сумісно з військовими формуваннями Альянсу”, - ідеться у повідомленні.

За словами підполковника ЗСУ Андрія Лихошерстова, який в рамках багатонаціонального навчання обіймає посаду керівника групи оцінки НАТО 2-го рівня, одним з основних механізмів партнерства, що сприяє підвищенню рівня взаємосумісності, є Програма перевірки та зворотного зв’язку Концепції оперативних можливостей НАТО. Головне її завдання - практичне оцінювання рівня готовності підрозділів збройних сил держав-партнерів до спільної участі з військовими формуваннями НАТО в операціях Альянсу.

“Ми будемо оцінювати готовність двох українських підрозділів: роти РХБЗ та інженерно-саперної. Команда оцінювачів - інтернаціональна. До неї входять як фахівці з України, так і офіцери з Австрії, Грузії, Боснії і Герцеговини, Німеччини та Швеції. Усі вони професіонали з колосальним практичним військовим досвідом. У рамках оцінювання команда фахівців повинна перевірити понад 800 пунктів готовності та відповідності міжнародним стандартам", - зазначив Лихошерстов.

У Міноборони додали, що цей етап оцінювання - фінальний, адже він є останнім етапом чотирикомпонентного процесу підготовки до спільних дій з іноземними колегами.

Як повідомляв Укрінформ, з 20 вересня до 1 жовтня в Україні проходять українсько-американські командно-штабні навчання Rapid Trident-2021.

Оценка материала:

5.00 / 1
На Rapid Trident-2021 українські підрозділи перевірять за стандартами НАТО 5.00 5 1
Политика / Украина
24.09.2021 367
Еще материалы раздела «Украина»