Жизнь и Стиль
Общество
25.09.2021 3044

В Україну йде потепління

У суботу температура повітря в Україні підвищиться, але місцями йтимуть дощі, у неділю стане більш сонячно, очікується помірно тепла погода.

Про це повідомили в Sinoptik.ua.

Погода найближчими днями несприятлива для метеозалежних людей: вони відчуватимуть ломоту в кістках, сонливість, дратівливість, можливе загострення хронічних захворювань.

На заході країни на вихідних очікується температура до +22°, мінлива хмарність. На Закарпатті сонця буде багато, температура вдень до +23°. У понеділок на Закарпатті та в Чернівецькій області збережеться тепла погода, проте на Волині та в Тернопільській області денна температура не перевищить +15°. У Карпатах на вихідних стане значно тепліше, в Івано-Франківську до +21°.

На сході України на вихідних трохи потеплішає, +15...+18°, та знову дощитиме. У понеділок часом накрапатиме дощ, вдень +15°.

У південних областях України у суботу та неділю - комфортна температура повітря, до +23°, без опадів. Сонця побільшає, але вітер із заходу та північного заходу часом буде наганяти хмари.

У центрі країни на вихідних очікується до +19°, виняток - Полтавська область, до +14°. У суботу йтимуть дощі у Полтавській та Черкаській областях. На початку наступного тижня денна температура повітря не буде вище +15°, але сонця побільшає.

У Чернігівській та Сумській областях на вихідних +13...+14°, у Київській та Житомирській +15...+17°, хмар на півночі країни поменшає, сонце з'являтиметься частіше.

У Києві на вихідних хмарно з проясненнями, вітер трохи заспокоїться, дощ припиниться. У неділю стане тепліше, до +15°, буде пригрівати сонечко, але дрібний дощик не зможе порушити сонячний настрій. Початок робочого тижня зустріне киян ясним ранком. Денна температура повітря до +14°.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україну йде потепління 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
25.09.2021 3044
Еще материалы раздела «Общество»