НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Политика
Украина
26.09.2021 498

ЗСУ не фіксують повернення російських військ у місця дислокації після навчань з Білоруссю

Попри завершення російських навчань «Захід-2021», українське командування не фіксує масового повернення батальйонно-тактичних груп російської армії на місця постійної дислокації.

630_360_1631277009-996_26.09.21

Про це повідомив головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний в інтерв’ю Радіо Свобода, передає Укрінформ.

«Незважаючи на те, що 16 вересня офіційно, по телевізору показували, пройшло урочисте закриття («Заходу-2021» – ред.), на сьогодні ми не фіксуємо масового повернення в пункти постійної дислокації тих батальйонно-тактичних груп, які вийшли на підсилення. А їх було аж 19 на сьогодні, які з’явилися додатково насамперед під час проведення цих навчань і на території Республіки Білорусь, і на території Російської Федерації», – сказав він.

За словами Залужного, ці батальйонно-тактичні групи продовжують виконувати завдання в Південному військовому окрузі Росії. За даними командувача, кожна така група налічує близько тисячі людей.

«Вони не стоять з автоматами уздовж нашого кордону. Вони знаходяться у відповідних районах, наближених до державного кордону», – уточнив він.

Залужний додав, що деякі військові поверталися до місць дислокації для голосування на виборах до російської Державної думи, тому деякі переміщення фіксуються, «але розслаблятися зовсім ми на сьогодні не можемо».

Як повідомлялося, масові військові навчання Росії та Білорусі тривали з 9 по 16 вересня, у них взяли участь близько 200 тис. військовослужбовців та техніка на кількох об’єктах у Росії та Білорусі. У НАТО заявили, що стежать за навчаннями, які викликали занепокоєння в сусідніх країнах-членах Альянсу та в Україні.

Оценка материала:

5.00 / 1
ЗСУ не фіксують повернення російських військ у місця дислокації після навчань з Білоруссю 5.00 5 1
Политика / Украина
26.09.2021 498
Еще материалы раздела «Украина»