НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Политика
Россия
26.09.2021 851

Путін готовий зустрітися із Зеленським - Кремль

Президент Росії Володимир Путін готовий до зустрічі з українським колегою Володимиром Зеленським.

Про це заявив офіційний представник Кремля Дмитро Пєсков.

"Президент Російської Федерації, що називається, був готовий вчора. І тут камінь спотикання який? Ми знаходимося в ситуації, коли робота із реалізації мінського комплексу заходів зайшла в глухий кут", - зазначив Пєсков.

На його думку, він пов'язаний виключно з позицією України, яка, як він каже, хоче замінити мінські і паризькі домовленості "чимось ще, не називаючи це своїми словами".

Спікер Кремля зазначив, що "здорова логіка диктує необхідність контактів" Путіна і Зеленського, але при нинішньому підході Києва вони малоймовірні.

Пєсков також додав, що Путіна не зачіпають ремарки особистого характеру на його адресу з боку української влади, а викликають лише жаль.

Оценка материала:

5.00 / 1
Путін готовий зустрітися із Зеленським - Кремль 5.00 5 1
Политика / Россия
26.09.2021 851
Еще материалы раздела «Россия»