НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Политика
Украина
26.09.2021 299

Шмигаль розповів про "цифровий безвіз"

Якщо Україна повністю інтегрується і буде використовувати інструменти цифрового ринку з Євросоюзом, то зможе отримати 2,5-3,5 мільярдів доларів у товарах і до півмільярда вигод у послугах.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль написав в Facebook в неділю, 26 вересня.

"Ми активно рухаємося до "цифрового безвізу" з Євросоюзом. Затвердили чотири законопроекти про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги, мета яких - приєднання України до Єдиного цифровому ринку ЄС", - заявив Шмигаль.

За словами прем'єр-міністра, на практиці це означає відсутність бар'єрів для електронної торгівлі між Україною та Європою або використання електронного цифрового підпису в зовнішньоекономічній діяльності.

Оценка материала:

5.00 / 1
Шмигаль розповів про "цифровий безвіз" 5.00 5 1
Политика / Украина
26.09.2021 299
Еще материалы раздела «Украина»