НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Бизнес
Экономика
27.09.2021 1232

Названий список професій, на які чекає обов'язкова вакцинація

Документ поки розглядається.

МОЗ України підготував список професій, яких чекає обов'язкова COVID-вакцинація. У нього потрапили педагоги і чиновники. Документ був оприлюднений для обговорення на сійте Федерації профспілок України.

Так, згідно з проектом наказу про Перелік професій, виробництв та організацій, які підлягають обов'язковим профілактичним щепленням, вакцинувати будуть лише в період карантину і тільки проти COVID-19. Нагадаємо, що карантин встановлює Кабінет міністрів.

Документом пропонується обов'язкова імунізація співробітників установ професійного (професійно-технічної освіти), загальної середньої освіти, дошкільної освіти та позашкільних установ.

Крім того, в ньому знаходяться співробітники місцевих держадміністрацій, центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів.

Раніше в Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що відвідувачам продуктових магазинів поки що не потрібна вакцинація.

Оценка материала:

5.00 / 1
Названий список професій, на які чекає обов'язкова вакцинація 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
27.09.2021 1232
Еще материалы раздела «Экономика»