НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
27.09.2021 425

У «Ранку з Україною» психологиня дала поради, як мотивувати дитину вчитись

Психологиня і коуч Олена Адамова у постійній рубриці «Жити легко з Адамовою», яка виходить у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна», розповіла,  які прості дії допоможуть вам переконати дитину в тому, що варто здобувати знання та освіту.

«Я як викладач у ВНЗ категорично проти думки сучасної молоді про те, що освіта нічого не значить. Особливо, якщо говорити про фундаментальні професії. Крім того, слід пам’ятати, що людина протягом 5-ти років вивчає не лише профільні предмети, а й величезну кількість тих, що дають всебічний розвиток – це і розрізняє людей з освітою та без», – коментує психолог Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

Щоб мотивувати дитину вчитись треба:

- віддайте дитину на роботу. Ось так, категорично – з 14-ти років в Україні діти можуть працювати. Тому після уроків хай працює і бажано максимально довго, щоб не залишалось часу на особистий простір;

- приводьте в приклад тих, хто заробляє стабільно, але без перспективи росту – через те, що не мають освіти. Таким чином у якийсь момент дитина визнає – без освіти заробляти можна, але для того, щоб заробляти і відпочивати, потрібен диплом і знання.

«Донесіть до дитини через мережі та слова авторитетних для неї людей те, що диплом дійсно нічого не вартий, головне – освіта. Саме освіта – доступ до забезпеченого та стабільного життя», – радить психологиня Олена Адамова в програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
У «Ранку з Україною» психологиня дала поради, як мотивувати дитину вчитись 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
27.09.2021 425
Еще материалы раздела «Общество»