НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Политика
Украина
27.09.2021 512

Україна оскаржить новий газовий контракт Угорщини та РФ.

Звернеться до Єврокомісії.

Українська сторона має намір оскаржити новий газовий контракт Угорщини та Російської Федерації в обхід території України. Зокрема, через Європейську комісію.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на МЗС України.

"Українська сторона також звернеться до Європейської комісії з надання оцінки відповідності нової угорсько-російської газової угоди європейському законодавству в галузі енергетики", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сьогодні Угорщина підпише з Росією договір про транзит газу в обхід України, він розрахований на 15 років, є можливість перегляду умов через 10 років.

Українська сторона вже відреагувала на недружній крок Будапешта, перенісши засідання Спільної міжурядової українсько-угорської комісії з питань економічного співробітництва.Оценка материала:

5.00 / 1
Україна оскаржить новий газовий контракт Угорщини та РФ. 5.00 5 1
Политика / Украина
27.09.2021 512
Еще материалы раздела «Украина»