НОВОСТИ ДНЯ: Вперше за 20 років збільшилася кількість людей, які живуть за межею бідності - ООН  У Туреччині випробували ручний гранатомет, який стріляє різними боєприпасами  Время жизни нейтрона измерили при помощи холодной ванны   NASA отправило зонд Люси на изучение троянских астероидов  В Украину идет похолодание с морозами: синоптики рассказали о погоде в регионах  В Україні виросте один з головних податків  Смертність в Україні перевищує минулорічний рівень більш ніж на 15%все новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
28.09.2021 186

«Головна тема»: ТОП-3 правила, як обрати натуральний сік

Ви часто купуєте соки своїм дітям, бо це – смачно? А коли відвідуєте рідних та друзів у лікарні, також обираєте найкорисніший для здоров'я? У програмі «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот на каналі «Україна» дали поради, як обрати безпечний та натуральний напій.

Перш за все, слід ретельно глянути форму упаковки: чи точно вона не падала і, чи не зім'ята. Обов’язково має бути збережена герметичність. Пошкодження цілісності упаковки та проникнення повітря може призвести до утворення плісняви.

По-друге, корисний продукт має містити 100% соку, жодних домішок. Тож, аби купити справжній сік, а не воду з ароматизатором, ще в магазині зверніть увагу на етикетку. Має бути зазначено, чи це натуральний сік, його відновлення, чи концентрат. Якщо на маркуванні є позначки «цукор», «лимонна кислота» - це вже не сік, це – напій.

По-третє, перед вживанням краще перелити вміст пакета в склянку. Якщо сік однорідний, без зміни кольору й запаху - його можна пити.

Дивіться програму «Головна тема. Перезавантаження» у суботу о 20:00 на каналі «Україна»!

Оценка материала:

5.00 / 1
«Головна тема»: ТОП-3 правила, як обрати натуральний сік 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
28.09.2021 186
Еще материалы раздела «Афиша»