НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Бизнес
Экономика
02.10.2021 956

В Нацбанку заявили, що нині немає потреби купувати багато іноземної валюти

Заступник голови НБУ Сергій Ніколайчук заявив, що у регулятора нині немає потреби купувати іноземної валюти у великих розмірах як це було раніше.

Як передає Укрінформ, про це він повідомив в інтерв’ю Bloomberg.

«Стан наших міжнародних резервів не виглядає поганим у довгостроковій перспективі, і нам не потрібно купувати стільки іноземної валюти як це було два, три чи п’ять років тому», - сказав Ніколайчук.

За його словами, в Нацбанку дозволять гривні зміцнюватися, якщо це буде зумовлено змінами на ринку.

«Ми дозволимо гривні зміцнитися, якщо її стимулюватимуть ринкові сили. Ми постараємося згладити будь-які екстремальні коливання, одночасно поповнюючи наші резерви», - додав Ніколайчук.

Зазначається, що з серпня НБУ використовує менше коштів для валютних інтервенцій. Його щоденне обмеження становить 5 мільйонів доларів проти 20 мільйонів доларів раніше.

Нацбанк з початку цього року провів 53 інтервенцій, що набагато менше у порівнянні з 106 інтервенціями за той самий період у 2020 році.

Як повідомляв Укрінформ, за даними видання Bloomberg, українська гривня увійшла в десятку валют світу, які зміцнились по відношенню до американського долара в 2021 році.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Нацбанку заявили, що нині немає потреби купувати багато іноземної валюти 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
02.10.2021 956
Еще материалы раздела «Экономика»