НОВОСТИ ДНЯ: МАГАТЕ закликає Росію негайно повернути Запорізьку АЕС під повний контроль України  Країна НАТО незабаром може отримати проросійського лідера, який проти допомоги Україні – CNN  Новий "золотий вересень": Путін вирішив відсвяткувати окупацію українських територій  Баклажани, запечені з м'ясом сиром та помідорами: страва, яка підійде і для святкового столу  Україна поступово бере Крим під вогневий контроль — Подоляк  "Будуть або тікати, або гинути": генерал спрогнозував, як ЗСУ звільнятимуть Токмак  Баклажани, запечені з помідорами та сиромвсе новости дня
Політика
Україна
03.10.2021 712

Слідство розглядає більш як 10 версій замаху на Шефіра

Слідство розглядає більше десяти версій замаху на помічника президента Сергія Шефіра.

Про це повідомила генпрокурор Ірина Венедіктова під час брифінгу в Трускавці в суботу, 2 жовтня.

"Щодо версій, вони були озвучені відразу ж. Коли я давала перші коментарі, сказала дуже обережно, що є дві основні версії, але ми не відкидаємо і обробляємо інші. У нас більше десятка версій, за якими ми працюємо", - сказала вона.

Венедіктова знову заявила, що замах не є постановкою.

"Що стосується постановки, я це питання вирішила для себе відразу ж, оскільки це було питанням номер один, коли я про це почула 22 вересня. Саме тому я прибула подивитися на автомобіль, на водія, якого ще "швидка" не відвезла. У мене не було ні сумніву, що це - не постановка... І коли ти бачиш кучність куль, коли розумієш, що авто рухалося при цьому, яким чином йшли кулі, коли змінювалася швидкість, ... яким чином збігається рана з отворами на дверях. Тобто це не постановка, це було зрозуміло ще 22 вересня", - запевнила генпрокурор.

Оценка материала:

5.00 / 1
Слідство розглядає більш як 10 версій замаху на Шефіра 5.00 5 1
Політика / Україна
03.10.2021 712
Еще материалы раздела «Україна»