НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Автоклуб
10.10.2021 333

В Україні запрацює система підготовки водіїв, наближена до європейської практики – МВС

В Україні запрацює система підготовки водіїв, наближена до європейської практики.

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу МВС, про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий.

«Гармонізація та адаптація законодавства України з правом ЄС - один із принципових пріоритетів роботи команди МВС. Реалізація визначеного у Конституції України зовнішньополітичного стратегічного курсу України на набуття членства в ЄС - вимагає єдиних стандартів», - заявив Драп’ятий.

Зазначається, що 6 жовтня Кабінет міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Типової навчальної програми підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів». Зміни набудуть чинності через пів року з моменту офіційного опублікування постанови.

«Це один із важливих кроків до наближення системи підготовки водіїв до європейської практики та в цілому у сфері допущення громадян до керування транспортними засобами», - зазначив Драп’ятий.

Постановою визначено мінімальну кількість навчальних годин для підготовки, але при цьому навчальні заклади не обмежені у можливості введення у свої програми додаткових занять. Оптимізовано загальний час підготовки водіїв за усіма категоріями. Зокрема, за категорією «В» зменшено час теоретичної підготовки зі 100 до 63 годин, час практичної підготовки не змінений - 40 годин.

Також оновлено теми з теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки водіїв. Додано важливий і самостійний навчальний розділ «Медичне забезпечення (заходи допомоги при ДТП)», актуалізований зміст тематичних програм та уведені теми, що стосуються живлення транспортних засобів із застосуванням електричної енергії.

«Майбутні водії спочатку проходитимуть весь курс теорії в автошколі, складатимуть іспит, і лише після успішного його складання зможуть приступити до практики», - зазначив Драп’ятий.

Як повідомляв Укрінформ, 17 лютого Кабінет міністрів України ухвалив постанову, яка дозволяє замовляти або обмінювати водійське посвідчення через портал «Дія».

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні запрацює система підготовки водіїв, наближена до європейської практики – МВС 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Автоклуб
10.10.2021 333
Еще материалы раздела «Автоклуб»