НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Политика
Мир
10.10.2021 453

У США діти почали більше ніж дорослі хворіти на COVID-19

Упродовж останніх тижнів дитяча захворюваність на COVID-19 б’є рекорди в США й перевищує середній показник серед дорослого населення.

630_360_1614865953-123_10.10.21

Про це повідомляє в суботу американське видання USA Today, передає Укрінформ.

«У той час, як протягом останньої хвилі COVID кількість випадків захворювання зросла у всіх вікових групах, діти частіше ніж дорослі отримували позитивний тест на COVID-19 з поправкою на пропорційність населення», - зауважується в публікації.

Така тенденція обумовлена високим ступенем вірулентності варіанту «дельта», послабленими карантинними обмеженнями в школах, а також неможливістю вакцинації дітей до 12 років.

За словами лікарки-педіатра, яка спеціалізується на інфекційних хворобах серед дітей, доктора Донни Тюнгу, сплеск захворювань спостерігається саме з початку навчального року.

«Безумовно, за останні вісім тижнів ми спостерігаємо різке зростання випадків захворювання на COVID-19 та госпіталізації серед дітей», - зауважила Тюнгу.

Крім рівня захворюваності в Сполучених Штатах впродовж вересня також суттєво зросла кількість госпіталізацій з COVID-19. А щотижневий прийом у педіатрів досяг піку.

Як повідомляв Укрінформ, цього тижні компанії Pfizer Inc. та BioNTech SE звернулися до американського регулятора FDA з проханням дозволити застосування вакцини проти COVID-19 для дітей від 5 до 11 років у США.

Оценка материала:

5.00 / 1
У США діти почали більше ніж дорослі хворіти на COVID-19 5.00 5 1
Политика / Мир
10.10.2021 453
Еще материалы раздела «Мир»