НОВОСТИ ДНЯ: Солнечно и прохладно. Синоптики рассказали, какой будет весна в 2022 году  Уряд погодив подання на ратифікацію угоди з Британією про кредитування ВМС України  "Удар Нептуна". У Середземному морі почалися військові навчання НАТО  В Україну йде відлига  Збройні Сили України збільшили на 11 тисяч осіб – Резніков  ЗМІ дізналися про відповідь США на вимоги Росії  Перший президентський рейтинг у 2022 році: кого підтримують українцівсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
12.10.2021 280

Шкарлет – про вакцинацію освітян: Шість областей не досягли позначки у 80%

Динаміка вакцинації освітян по всіх областях України є позитивною, але шість областей не досягли позначки у 80%.

Як передає Укрінформ, про це міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив у Телеграмі.

За словами очільника МОН, кількість вчителів і працівників шкіл, які обирають шлях щеплення для збереження свого здоров’я та очного навчального процесу, продовжує зростати.

"Сьогодні, за оновленою статистикою, принаймні одну дозу вакцини від COVID-19 отримали майже 84% освітян, - зауважив міністр.

Як повідомив Шкарлет, найвищий показник демонструє Миколаївська область. Однією і двома дозами тут уже щеплені понад 98% вчителів. Харківська область досягла показника у майже 91%, Луганська – 90%, Донецька – 89,6%.

За словами міністра, "наразі динаміка вакцинації освітян по всіх областях є позитивною, і лише шість областей, на жаль, поки що не досягли позначки у 80%. А саме: Херсонська – 73% вакцинованих освітян, Рівненська – 74,3%, Волинська – 76%, Івано-Франківська – 77,8%, Одеська – 78,3%, Львівська – 79%".

Стосовно дистанційної форми навчання Шкарлет зауважив: "Станом на 1 жовтня через відсутність достатньої кількості вакцинованих працівників майже 15% українських шкіл працювали в онлайн-режимі. Сьогодні таких лишилося 7%. Й більшість з них перебувають буквально на порозі відновлення очного навчального процесу".

Окремо міністр додав, що "на канікулах відсьогодні знаходяться 24 школи. Висловлюю свою повагу та вдячність великому освітянському колективу країни, який попри всі складнощі демонструє надзвичайну відповідальність та згуртованість".

"Маємо надію, - наголосив міністр, - що темпи вакцинації не будуть знижуватися, і невдовзі не залишиться жодного навчального закладу, який би не міг продовжувати навчання дітей у звичному режимі".

Як повідомляв Укрінформ, за даними МОЗ, за 10 жовтня в Україні вакциновано від коронавірусу понад 39 тисяч осіб. Загалом повністю імунізовані вже понад 7,5 мільйона осіб.

Оценка материала:

5.00 / 1
Шкарлет – про вакцинацію освітян: Шість областей не досягли позначки у 80% 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
12.10.2021 280
Еще материалы раздела «Общество»