Политика
Мир
13.10.2021 590

Маск, який очолив рейтинг багатіїв, подарував Безосу «срібну медаль»

Засновник компаній Tesla, SpaceX та низки інших успішних проєктів Ілон Маск вирішив потролити Джеффа Безоса, якого обігнав у рейтингу найбагатших людей світу.

Як повідомляє Укрінформ, у Твіттері Маск надіслав «срібну медаль» Безосу у відповідь на його допис про Amazon як «найуспішнішу» компанію.

Напередодні Безос оприлюднив фото публікації у Barron’s за 1999 рік, яка критикувала новий на той момент проєкт Amazon, назвавши його «безглуздою бізнес-парадигмою».

«Сьогодні Amazon є однією з найуспішніших компаній світу, яка зробила революцію у двох абсолютно різних галузях», - написав її засновник.

У відповідь Маск виставив піктограму із зображенням срібної медалі з позначенням другого місця. Таким чином, він, очевидно, натякнув на останні оновлення рейтингу Bloomberg Billionaires Index у п’ятницю, де був офіційно визнаний найбагатшою людиною світу зі статком $222 мільярди. Капітал Безоса був оцінений у $191 мільярд.

Як повідомлялося, Маск і Безос упродовж останнього року суттєво збільшили свої капітали та змагаються у рейтингах найбагатших людей планети. Визначити лідерство часом буває складно з огляду на способи оформлення активів, а також коливання вартості акцій.

Оценка материала:

5.00 / 1
Маск, який очолив рейтинг багатіїв, подарував Безосу «срібну медаль» 5.00 5 1
Политика / Мир
13.10.2021 590
Еще материалы раздела «Мир»