НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
15.10.2021 3635

До «червоної» зони можуть перейти ще п’ять областей – Кузін

Червоний рівень епідемічної небезпеки буде встановлено в Херсонській області з 15 жовтня, на межі з червоною зоною знаходяться Житомирська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька та Харківська області.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі Українського радіо сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

“Маємо констатувати, що епідемічна ситуація прогнозовано погіршується. Ми вже маємо рішення про переведення Херсонської області, це перша область, яка рішенням комісії ТЕБ та НС була переведена в червоний рівень, і цей рівень епідемічної небезпеки буде запроваджений з 15 жовтня. Ми бачимо що в цій області ситація зараз найгріша”, - сказав Кузін.

Він додав, що також Житомирська, Запорізька, Дніпропетровська, Донецька та Харківська області знаходяться на межі помаранчевої та червоної зони.

“Поки що вдається ситуацію втримати або за рахунок розгортання додаткових ліжок, або ресурсів системи охорони здоров’я, або за рахунок що включаються нові механізми по тестуванню. Але ситуація поступово погіршується”, - додав заступник міністра.

Як повідомляв Укрінформ, за даними МОЗ в Херсонській області показник госпіталізацій хворих з COVID-19, який визначено на рівні 60 на 100 тис. населення, станом на 13 жовтня становить 106,3.

Також найвищі рівні госпіталізацій в Харківській області - 99,8 на 100 тис. населення, Донецькій - 91,1, Дніпропетровській - 80,9, Житомирській - 83,7, Запорізькій - 95,1.

Оценка материала:

5.00 / 1
До «червоної» зони можуть перейти ще п’ять областей – Кузін 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
15.10.2021 3635
Еще материалы раздела «Общество»