НОВОСТИ ДНЯ: Украине прогнозируют в четверг до 12° мороза  Поліція перевіряє, скільки в базі «Миротворця» дітей та підлітків  За десятибальною «шкалою Геббельса» російська пропаганда працює на 15 балів – Цимбалюк  Жадность застройщиков сыграла с ними злую шутку: спрос на первичке к концу года обвалится  Літак із українським супутником «Січ-2-30» відправили до США  Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 годавсе новости дня
Бизнес
Технологии
16.10.2021 981

Hubble знайшов дивні сліди водяної пари на супутнику Юпітера

Група вчених за допомогою телескопа Hubble від Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) знайшла сліди постійної водяної пари в атмосфері супутника Юпітера – Європи, проте лише в одній його півкулі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті американського відомства.

«Спостереження за водяною парою на Ганімеді та на зворотному боці Європи покращує наше розуміння атмосфери крижаних місяців. Водночас виявлення стабільної присутності водяної пари на Європі дещо дивніше, ніж на Ганімеді, тому що температура на поверхні Європи нижча, ніж температура на Ганімеді», - сказав вчений зі шведського Королівського технологічного інституту Лоренц Рот.

?>

Зазначається, що попередні спостереження водяної пари на Європі були пов'язані з виверженням гейзерів крізь лід. Вони аналогічні гейзерам на Землі, але мають висоту понад 96 км.

Як повідомляв Укрінформ, космічна рентгенівська обсерваторія «Чандра» Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) сфотографувала спіральну галактику NGC 253 (Скульптор), яка знаходиться у сузір'ї Скульптор.

Оценка материала:

5.00 / 1
Hubble знайшов дивні сліди водяної пари на супутнику Юпітера 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
16.10.2021 981
Еще материалы раздела «Технологии»