НОВОСТИ ДНЯ: За десятибальною «шкалою Геббельса» російська пропаганда працює на 15 балів – Цимбалюк  Жадность застройщиков сыграла с ними злую шутку: спрос на первичке к концу года обвалится  Літак із українським супутником «Січ-2-30» відправили до США  Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 года  Кількість випадків COVID-19 у світі перевищила 268 мільйонів  Погода в Украине 9 декабря: осадки в виде снега и дождявсе новости дня
Политика
Мир
16.10.2021 453

Одне з військових командувань США очолила жінка

Генерал ВПС Жаклін ван Овост очолила Транспортне командування США, ставши другою жінкою, яка будь-коли керувала одним з 11 бойових командувань міноборони Сполучених Штатів.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на The Hill.

Міністр оборони США Ллойд Остін під час представлення нового командувача назвав Жаклін ван Овост «легендарним лідером», зазначивши, що вона зіграла ключову роль в евакуації військових та цивільних з Афганістану, оскільки очолювала підрозділ повітряної мобільності ВПС.

Овост, єдина жінка-генерал з чотирма зірками у збройних силах США (найбільшу кількість - п’ять зірок - має генерал армії), закінчила академію ВПС у 1988 році. Раніше вона була заступником директора Об’єднаного штабу Пентагону.

Президент Байден висунув її на посаду очільника бойового командування у Міжнародний жіночий день 8 березня - разом з генерал-лейтенантом Лорою Річардсон, яка наприкінці цього місяця стане главою Південного командування США.

До Овост першою жінкою, що очолювала бойове командування, була нині відставний генерал армії Лорі Робінсон. Вона керувала Північним командуванням США у 2016 році.

Оценка материала:

5.00 / 1
Одне з військових командувань США очолила жінка 5.00 5 1
Политика / Мир
16.10.2021 453
Еще материалы раздела «Мир»