НОВОСТИ ДНЯ: Заїхали у квартиру та перестали платити, а поліція виселяти відмовилася: як уникнути "захоплення" орендарями  Украине прогнозируют туманный вторник, снег и до 12° тепла  Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонце  Декабрь в Киеве будет без снега, но с дождями: прогноз погоды на месяцвсе новости дня
Бизнес
Экономика
16.10.2021 627

Енергокриза в Європі може повторитися - Москва

У майбутньому в Європі може повторитися енергокриза, що сталася цієї осені.

Про це сказав віце-прем'єр РФ Олександр Новак в ефірі телеканалу Росія 1, повідомляє Интерфакс у суботу, 16 жовтня.

"Ми готові до діалогу, про це теж президент говорив, ми готові сісти з нашими європейськими партнерами, колегами, і тут йдеться не тільки про поточний газовий сезон, така ситуація не виключена, що може повторитися", - сказав Новак.

За його словами, сьогодні в підземних газових сховищах Європи не вистачає приблизно 25 млрд кубометрів газу, і "треба щось з цим робити".

Новак вважає, що європейські політики не хочуть визнавати своїх помилок, зробивши ставку на відновлювальні джерела енергії.

"Політики можуть говорити що завгодно, але економіка потім все одно вилазить. Наприклад, як це сталося в цьому році на газовому ринку Європи. Ось ті хайпи, які ми сьогодні бачимо. Так, політики не хочуть приймати там своїх помилок", - зазначив чиновник.

Водночас Росія готова забезпечити додаткові поставки газу в Європу, але заявок від споживачів немає.

"У нас є можливість для виконання контрактів, якщо будуть заявки додаткові, безумовно, це можна буде розглянути і додатково врахувати", - резюмував Новак.

Оценка материала:

5.00 / 1
Енергокриза в Європі може повторитися - Москва 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
16.10.2021 627
Еще материалы раздела «Экономика»