НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
17.10.2021 1504

Список професій для обов'язкової COVID-вакцинації розширять – кого торкнеться

Міністерство охорони здоров'я України планує ще двічі розширювати перелік підприємств, установ та організацій, працівники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Як передає Укрінформ, про це сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"МОЗ на виконання закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" визначило перелік професій, для яких вакцинація обов’язкова. Ми будемо розширювати цей перелік. І вже зараз запустили зміни, які говорять про те, що до переліку обов’язкових внесуться професії працівників державних установ, організацій, підприємств критично важливих сфер для економіки нашої країни, а також соціальні працівники і поштарі", - заявив міністр.

Наступна хвиля, за його словами, – це розгляд питання про включення до цього переліку органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств і комунальних установ.

Ляшко зауважив, що зараз перший документ вже зареєстрований, а щодо другого зроблені зміни, треба пройти погодження з іншими центральними органами виконавчої влади.

"Я думаю, тиждень – 10 днів, і документ повинен бути. Це максимум. Має бути, знову ж таки, зареєстрований у Мін’юсті та опублікований в офіційному віснику", - сказав він.

Міністр нагадав, що коли мова йде про вчителів, то їх буде відсторонено від роботи, якщо вони не будуть вакциновані.

"У наказі, який прописано, стоїть зірочка і говориться про обов’язковість вакцинації, окрім обґрунтованих медичних протипоказів, коли не можна за станом здоров’я. Але, повірте, це невеликий відсоток людей – це 3-4% всього. Це сформовано, можливо, такий міф про те, що багатьом людям не можна вакцинуватися", - підкреслив він.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство охорони здоров'я своїм наказом затвердило перелік виробництв та організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Оценка материала:

5.00 / 1
Список професій для обов'язкової COVID-вакцинації розширять – кого торкнеться 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
17.10.2021 1504
Еще материалы раздела «Общество»