НОВОСТИ ДНЯ: Наполеон з незвичним кремом "Дипломат": смачний спосіб, про який ми не знали раніше  Схожі на зореліт: Hubble показав три галактики у сузір'ї Фенікс  Ткаченко: До кремлівської пропаганди потрібно ставитися, як до інформаційної інфекції  Солнечно и прохладно. Синоптики рассказали, какой будет весна в 2022 году  Уряд погодив подання на ратифікацію угоди з Британією про кредитування ВМС України  "Удар Нептуна". У Середземному морі почалися військові навчання НАТО  В Україну йде відлигавсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
17.10.2021 870

У жовтій зоні залишається Київ і сім областей, решта – в червоній і помаранчевій

Жовтій зоні карантину, введеного через епідемію коронавірусу, відповідають Київ і сім областей, всі інші області – в червоної чи помаранчевій зонах. Про це йдеться в даних на сайті Міністерства охорони здоров'я.

На ранок 17 жовтня в Україні діють такі зони карантину:

  • Червона – Херсонська;
  • Помаранчева – Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська;
  • Жовта – Київ, Вінницька, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Полтавська, Рівненська та Тернопільська.

У всіх областях помаранчевої зони, крім Київської та Черкаської, перевищено рівень госпіталізації хворих на COVID-19 або людей з підозрою на коронавірус. Також в ряді областей помаранчевої зони перевищені коефіцієнт позитивних тестів на коронавірус і показник завантаженості ліжок з киснем.

Помаранчева зона не означає обов'язкового посилення карантину, пояснюють у МОЗ. Але вона є маркером, що область наближається до червоної зони – і місцева влада може вводити нові обмеження.

Оценка материала:

5.00 / 1
У жовтій зоні залишається Київ і сім областей, решта – в червоній і помаранчевій 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
17.10.2021 870
Еще материалы раздела «Общество»