НОВОСТИ ДНЯ: Погода в Украине 23 января: усилятся морозы, пройдет небольшой снег  Санаторно-курортне лікування торік пройшли понад 7,5 тисячі військових  Росія вже ніколи не захопить Україну несподівано, як це було в 2014 році, - Кулеба  Украинцам прогнозируют «скользкое» воскресенье и снежное начало недели  Вже 10 областей. "Помаранчева" зона розширилась  Украину накроют снегопады и усилятся морозы: прогноз погоды  Археологическая сенсация: в Берлине откопали самую старую улицувсе новости дня
Политика
Европа
19.10.2021 659

Додон відмовляється від мандата депутата парламенту Молдови

Голова Партії соціалістів (ПСРМ) Ігор Додон повідомив у понеділок, що відмовляється від мандата депутата парламенту Молдови.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на NewsMaker.

«Якщо чесно, я не бачу сенсу бути депутатом у цьому парламенті. Я вважаю, що зможу набагато ефективніше працювати, обіймаючи інші посади. (...) Я прийняв таке рішення з кількох міркувань. По-перше, я вважаю, що моя роль як лідера опозиції буде набагато більш ефективна поза парламентом. Тому я вирішив, що я не буду пов'язувати себе парламентським порядком, а буду їздити з порядком нашої партії всіма населеними пунктами Молдови », - сказав Додон.

Водночас він повідомив, що очолив «Молдавсько-російський діловий союз», оскільки «в Молдові ніхто не займається налагодженням відносин з Росією».

«Тому я прийняв пропозицію очолити нову організацію - "Молдавсько-російський діловий союз", який зареєстрували в Кишиневі у червні. Засновником цієї організації з боку РФ є найбільша російська асоціація "Ділова Росія" », - сказав Додон.

Як повідомлялося, Додон був президентом Республіки Молдова з 23 грудня 2016- го по 24 грудня 2020 року. В результаті президентських виборів у листопаді минулого року перемогу здобула лідер партії «Дія і солідарність» (PAS) Мая Санду. Вона набрала 57,75%, а проросійський експрезидент Ігор Додон - 42,25% голосів.

24 грудня Мая Санду склала присягу президента Молдови і офіційно вступила на посаду.

Оценка материала:

5.00 / 1
Додон відмовляється від мандата депутата парламенту Молдови 5.00 5 1
Политика / Европа
19.10.2021 659
Еще материалы раздела «Европа»