НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
Политика
Украина
20.10.2021 337

Жодна третя країна не має права вето на вступ України до НАТО - глава Пентагону

Жодна третя країна не має права вето на вступ України до НАТО, вона має право визначати своє майбутнє без зовнішнього втручання.

Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін на спільному з українським колегою Андрієм Тараном брифінгу в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Жодна третя країна не має права вето на вступ до НАТО. Україна, як я вже зазначав, має право вирішувати свою майбутню зовнішню політику без зовнішнього втручання. Я скажу, що наша підтримка українського суверенітету є непохитною, і ми будемо продовжувати працювати разом для того, щоб запевнити, що ми в правильному місці, і Україна може себе захистити», - сказав Остін.

Він запевнив, що США залишаються непохитними у підтримці оборонної реформи України, що сприятиме досягненню критеріїв повноправного членства в НАТО.

За словами Остіна, це передбачає і збільшення оборонної спроможності України, посилення демократичного цивільного контролю за Збройними силами, поліпшення управління персоналом тощо.

Як повідомляв Укрінформ, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що вступ України до Північноатлантичного альянсу - це найгірший сценарій для Росії.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, коментуючи цю заяву, наголосив, що Російська Федерація не має права голосу у дискусії про майбутнє членство України в НАТО.

Оценка материала:

5.00 / 1
Жодна третя країна не має права вето на вступ України до НАТО - глава Пентагону 5.00 5 1
Политика / Украина
20.10.2021 337
Еще материалы раздела «Украина»