НОВОСТИ ДНЯ: Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонце  Декабрь в Киеве будет без снега, но с дождями: прогноз погоды на месяц  Пекарі поскаржилися на супермаркети: як в Україні накручують ціни на хліб  В Україні накрутять ціни на горілку і пиво: коли чекати рекордної вартості алкоголювсе новости дня
Политика
Украина
20.10.2021 337

Україна та США спільно протидіятимуть Росії у Чорноморському регіоні

Україна та США спільно протидіятимуть агресивній політиці Російської Федерації в Чорноморському регіоні.

Про це заявив міністр оборони Андрій Таран за підсумками переговорів з міністром оборони США Ллойдом Остіном, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми обговорили питання щодо організації взаємодії наших країн стосовно підвищення безпеки в регіоні Чорного моря. Зокрема, заходи протидії агресивній політиці Російської Федерації, яка створює небезпеку судноплавству, економічній діяльності та провокує нові конфлікти. Ми маємо спільний інтерес та налаштовані продовжувати цільові консультації з цього питання, а також об'єднувати зусилля з нашими партнерами в Чорноморському регіоні та НАТО в цілому задля підтримання стабільності та безпеки", - заявив Таран.

Своєю чергою Остін зазначив, що для протидії дестабілізаційним крокам РФ Сполучені Штати готові підтримувати своїх союзників - Україну, Грузію, Румунію, Болгарію - аби стримати російську агресію в Чорноморському регіоні.

"Сьогодні ми обговорили зміцнення нашого партнерства у Чорноморському регіоні, щоб протистояти дестабілізаційним діям Росії. Ми підтримуємо Україну, а також Грузію, Румунію, Болгарію. Ми зрозуміли важливість партнерства та союзництва, щоб стримати російську агресію", - заявив Остін.

Як повідомляв Укрінформ, міністр оборони США Ллойд Остін прибув у вівторок до України в рамках робочого візиту. Він взяв участь у щоденному ранковому церемоніалі вшанування захисників України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

Цього ж дня відбудеться зустріч Президента України Володимира Зеленського з Остіном, під час якої сторони обговорять питання двостороннього співробітництва та співпраці у сфері регіональної безпеки.

Раніше повідомлялося, що на початку вересня у межах робочого візиту Президента Зеленського до Сполучених Штатів Америки було підписано низку важливих документів, зокрема Меморандум про взаєморозуміння між урядами України та США щодо комерційного співробітництва. Три угоди на загальну суму 2,5 млрд дол. уклав державний концерн Укроборонпром. Документи стосуються співпраці з американськими оборонними компаніями. Крім того, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко уклав у США домовленості про співпрацю для української системи охорони здоров'я з лідерами світового ринку, зокрема компаніями General Electric, Medtronic та MSD.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна та США спільно протидіятимуть Росії у Чорноморському регіоні 5.00 5 1
Политика / Украина
20.10.2021 337
Еще материалы раздела «Украина»