НОВИНИ ДНЯ: Бойкот росіян дратує Кремль: Захарова закликає Єврокомісію "покинути планету"  Пожежі на російських НПЗ: в Афіпському блекаут, в Урюпінську евакуація мешканців  Чи може РФ атакувати з Придністров'я: у ДПСУ відповіли  Санкції не зупинили експорт: грецькі танкери допомагають Росії продавати нафту  Україна в оновленому мирному плані відкинула відмову від Донбасу та НАТО, - NYT  Перемир’я не буде: експерт назвав головну вимогу Путіна, яка блокує все  "Росіяни помилилися щодо Трампа": експолковник морської піхоти США про мирні переговоривсі новини дня
Політика
Україна
20.10.2021 3235

Свіжий президентський рейтинг: за кого українці проголосували б восени 2021 року

Якби президентські вибори проходили в середині жовтня 2021 року, то Володимира Зеленського підтримали б 24,7% тих, хто збирається голосувати і визначився з вибором.

Місяць тому рейтинг чинного президента був значно вище - 33,3%.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані опитування КМІС.

На другому місці - Петро Порошенко, якого підтримали 15,6% серед тих, хто визначився (у вересні-16,8%)

Далі йдуть Юлія Тимошенко - 12,2% (місяць тому - 10,3%), Юрій Бойко - 9,4% (місяць тому - 9,5%), і Ігор Смешко - 7,8% (місяць тому - 8,7%) і Дмитро Разумков-7,1%.

Підтримка інших кандидатів нижче.

Screenshot_2_313_1

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування 15-18 жовтня 2021 року серед 1200 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує 3,2%.

Нагадаємо, за даними опитування КМІС, якби президентські вибори у середині вересня 2021 року найбільшу підтримку отримав би Володимир Зеленський. За нього проголосували б 33,3% серед тих, хто збирається голосувати і визначився з вибором.

Оценка материала:

5.00 / 1
Свіжий президентський рейтинг: за кого українці проголосували б восени 2021 року 5.00 5 1
Політика / Україна
20.10.2021 3235
Еще материалы раздела «Україна»