НОВОСТИ ДНЯ: Жадность застройщиков сыграла с ними злую шутку: спрос на первичке к концу года обвалится  Літак із українським супутником «Січ-2-30» відправили до США  Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 года  Кількість випадків COVID-19 у світі перевищила 268 мільйонів  Погода в Украине 9 декабря: осадки в виде снега и дождя  Новые квартиры в декабре заметно подорожаютвсе новости дня
Политика
Украина
21.10.2021 785

Україна розкаже світу про бойовика Косяка. Щоб всі побачили, кого РФ відправляє воювати, - МЗС

Україна готова надати міжнародним організаціям, зокрема Міжнародному комітету Червоного Хреста, допуск до арештованого проросійського бойовика Андрія Косяка. Українська сторона хоче, щоб світова спільнота побачила, кого Росія відправляє на війну з Україною.

Про це РБК-Україна сказав прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"Міжнародна спільнота має побачити, кого Росія направляє воювати проти українського народу. Затримання Косяка під час виконання розвідувальної операції та його задокументована участь в бойових діях вкотре ілюструє відповідальність РФ за ведення міжнародного збройного конфлікту на території нашої держави", - заявив він.

Ніколенко зазначив, що МЗС вже доручило українським посольствам поінформувати іноземні уряди про докази російської агресії та грубі порушення Росією домовленостей "нормандської четвірки".

Наразі бойовик Косяк перебуває під вартою за постановою Сєвєродонецького міського суду. Бойовику повідомили про підозру в участі у незаконних збройних формуваннях.

Нагадаємо, 13 жовтня Косяка затримали поблизу Золотого на лінії розмежування. Він був у військовій формі та мав при собі вогнепальну зброю з двома спорядженими магазинами та військовий квиток, а також російський паспорт.

Пізніше в МЗС Росії підтвердили, що бойовик Косяк має російське громадянство.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна розкаже світу про бойовика Косяка. Щоб всі побачили, кого РФ відправляє воювати, - МЗС 5.00 5 1
Политика / Украина
21.10.2021 785
Еще материалы раздела «Украина»