НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
22.10.2021 344

У КМДА попередили про підвищення вартості проїзду у міському транспорті

Собівартість перевезення пасажирів у міському транспорті вище, ніж вартість проїзду. А останнє підвищення проїзду в комунальному транспорті було понад три роки тому.

Про це в ефірі "Громадського радіо" заявив перший заступник голови Київської міської ради (КМДА) Микола Поворозник.

Зокрема, собівартість перевезення пасажира в метро, електричному та автомобільному транспорті Києва зараз становить понад 20 грн, у міській електричці – понад 71 грн.

За його словами, необхідно піднімати вартість перевезення.

"Зараз повинні скласти все докупи: і здатності, і можливості платити за перевезення, після громадського обговорення повинні перейти до визначення тарифу", – говорить чиновник.

"Однозначно, це не буде 20 гривень, але будемо шукати компроміси — між можливістю компенсувати цю різницю з бюджету і здатністю пасажирів платити, щоб вивести підприємства з кризи", – сказав він.

Також він запевнив, що місто збереже існуючі пільги на проїзд для низки категорій населення.

Оценка материала:

5.00 / 1
У КМДА попередили про підвищення вартості проїзду у міському транспорті 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
22.10.2021 344
Еще материалы раздела «Рынки и компании»