НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Автоклуб
23.10.2021 287

До системи автофіксації порушень під'єдналися ще 17 камер

На дорогах у чотирьох областях сьогодні починають працювати ще 17 комплексів автофіксації порушень правил дорожнього руху.

Як передає Укрінформ, про це повідомив у Фейсбуці перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

"З 22 жовтня на автомобільних дорогах Львова, Вінниці, Харкова, а також Донецької та Харківської областей запрацюють прилади фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі", - ідеться у повідомленні.

Білошицький уточнив, що загалом на українських дорогах тепер працюватимуть 218 камер автоматичної фіксації ПДР.

З картою розміщення комплексів автофіксації можна ознайомитись на сайті МВС.

В ефірі Радіо НВ Білошицький повідомив, що за час роботи на українських дорогах системи автоматичної фіксації ПДР громадяни заплатили понад 400 мільйонів гривень штрафів.

"На цей час майже 2,5 мільйона постанов винесено за системою автоматичної фіксації. І більше 400 мільйонів гривень наразі вже стягнуто (за цими постановами – ред.)", - поінформував перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції.

Він відзначив високий рівень свідомості громадян, яких було притягнуто до відповідальності: понад 80% оплачують штраф у перші 10 днів. І окремо нагадав, що у випадку оплати штрафу у перші 10 днів можна внести лише половину суми. За його словами, основна мета автоматичної фіксації – превентивна: "А вже накладення штрафу – це як додаткова контрольна функція".

Як повідомлялося, в Україні 1 червня минулого року відбувся офіційний запуск системи автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху. Інформація про час, місце правопорушення, перевищену швидкість, а також про номерні знаки автомобіля передається до центру автоматизованої обробки даних патрульної поліції.

Оценка материала:

5.00 / 1
До системи автофіксації порушень під'єдналися ще 17 камер 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Автоклуб
23.10.2021 287
Еще материалы раздела «Автоклуб»